Insieme per la Virtus Roma

Siete pronti per la nuova stagione sportiva?
Grazie alla collaborazione con la Virtus Roma per quest’anno è stato riservato un intero settore ad un prezzo speciale per iscritti e associati Smit Roma

Prenota il tuo posto al PalaLottomatica e vieni anche tu a tifare ogni domenica!!

Stampa

2 Comments

  1. More per konflikt na thuaj se me ke nuk ke, pasi si gazetare je vene ne sherbim te politikes, duke shkelur cdo norem te nje gazetarie te lire. Sulmon cdo qytetar apo politikan qe nuk i sheben padronit tend apo politikes se tij. Keto sigurisht duhet ti dije mire gazetara. Por mua gjithnje e me teper po me mbushet mendja se kjo eshte nje akt i organizauar nga politika, per te gjetur pretekse per protesta, te cilat sigurisht nuk do te ndodhin. Gje e cila u pa qarte sot ne protesten para KM. Organet e policise dhe drejtesise kane per detyre te gjejne organizatoret dhe ekzekutoret e ketij akti dhe te nxjerrin motivin e sakte te kesaj ngjarje, per te mos i dhene shkas asaj gazetarje te hiqet si viktime apo politikes qe gjoja lufton per te drejtat e gazetarise e mediave.

  2. This paragraph about Search engine marketing is actually fastidious one, and the back links are in fact very helpful to market your web page, its also known as Search engine optimisation.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


three + 8 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>